Medipro Stoppen met Roken Coaches
Alle Medipro coaches zijn ervaren, opgeleide professionals en ingeschreven in het Kwaliteitsregister Stoppen met Roken. Medipro heeft een landelijk dekkend professioneel netwerk. Er is altijd een stoppen met roken coach bij u in de buurt. Bekijk alle Medipro vestigingen.
Onze coaches stellen zich graag aan u voor! Als u op een coach klikt vindt u meer informatie over hem of haar. Ontdek zelf welke coach het beste bij u past. Hulp nodig? Neem dan contact met ons op.
Mirjam de Gier
Sinds 2019 begeleid ik mensen bij het stoppen met roken, zowel individueel als groepsbegeleiding binnen organisaties. Daarnaast heb ik meer dan 10 jaar ervaring in het begeleiden van mensen bij het omgaan met stress, gewoontes en terugkerende patronen. Die ervaring neem ik mee bij de begeleiding bij het stoppen met roken, omdat roken vaak verbonden is met stress, gewoontes en automatische patronen. Ondanks dat ik zelf nooit gerookt heb, weet ik door ervaring hoe een rokersbrein werkt en welke uitdagingen je allemaal tegen kunt komen. Stoppen met roken is vaak een proces van vallen en opstaan. Ik vind het belangrijk om je bewust te worden van je interne dialoog — het ‘rookstemmetje’ dat steeds een reden geeft om toch te roken. Het geeft mij veel voldoening om te zien hoe mensen groeien in hun zelfvertrouwen en uiteindelijk rookvrij worden. Ik werk praktisch en persoonlijk: samen onderzoeken we lastige momenten, gedachten en patronen. Zo wordt stoppen niet alleen een doel, maar ook een ontwikkeling.
Inschrijfnummer Kwaliteitsregister Stoppen Met Roken: 18106151386